sobota, 28 lutego 2015
Oczy
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal
Oczy są zwierciadłem duszy
Oczy widzą, uszy - słyszą, a serce - i tak wie swoje.
Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy nie kłamią, Zabiłaby za mnie, zamordowałbym za nią!
Takie ładne oczy więc napewno czymś zaskoczy
Prawdy nie ukryjeesz .. prawde widać w Twoich oczach
,,Nie zawsze smutek poznasz na twarzy gdy z oczu łzy się polewają, bo czasem w sercu łamię się życie a jednak usta się śmieją".
Oczy mówią wszystko
oczy brązowe - życie bombowe
oczy zielone - życie szalone
oczy niebieskie - życie królewskie
oczy czarne - życie marne
oczy piwne - życie dziwne
wtorek, 17 lutego 2015
Opisiki
wczoraj to historia, jutro tajemnica a dzisiaj to dar.
XXI wiek, w którym żyjemy.. witaj w czasach obłudy i ściemy.
Kocham ten stan, cudownie sam na sam. Papierosy, kawa i ja.
Tylko wariaci są czegos warci.
Milion myśli na minutę a wśród nich tylko jedna osoba
Bo żyjemy w czasach gdzie nastolatki najczęściej podcinają sobie żyły niz końcówki włosów.
Jakiś frajer się nudzi i wymyśla absurdy, w sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to kurwy.
nie żyw już urazy próbowaliśmy tyle razy, a teraz to przeszłość chyba coś nam uciekło.
Nie wzrost lecz technika czyni z ciebie zawodnika
Nalewam druga szklankę, żeby nie była pusta. Jak pokój, moje serce i słowa w Twoich ustach.
Myślisz, że jestem słaba? - Ja się nie poddaję - To moja zasada!
wszystko to by bylo na tyle, miłosna historia trwala tylko chwile.`
Jedno o czym marze by zniknęły wszystkie te łaszywe twarze.
Pamiętam jak krzywo patrzyłeś na mnie nie sądziłeś że się w tym miejscu znajdę
Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej twarzy Tak nie wiele potrafi wyrazić. Porcelanowa lalka z pełnymi radości porcelanowymi oczami Z pięknego materiału sukienka z falbankami Blond włosy ze sztucznego tworzywa sprawiają, że lalka wygląda jak żywa Nikt nie wiem jednak co czuje porcelanowe serce, zamknięte jak w szklanej butelce Stworzona by cieszyć dzieci By przywracać radość, kiedy gdzieś uleci I tylko wieczorem kiedy wszyscy zasną Przykrywa się smutku płachtą Nie wolno jej myśleć o sobie Ma służyć przecież ku ozdobie Nikt nie będzie chciał zapłakanej lalki Więc lepiej dla nie byłoby polubić falbanki Lepiej udawać, że nic się nie czuje I myśleć sobie - Niech mój porcelanowy uśmiech Innych raduje.
piątek, 13 lutego 2015
Opisy o przyjaźni
Dobry przyjaciel zna wszystkie Twoje najlepsze historie. Najlepszy przyjaciel przeżył je z tobą.
Przyjaciel ten, który przypierdoli ci w twarz i przypomni kim jesteś, kiedy robisz coś głupiego.
Przyjaciel nie będzie Cię pocieszał. Przyjdzie do ciebie, będzie trzymał Cię za rękę, a gdy zaśniesz zmęczony płaczem, bądź smutkiem, wstanie, zaparzy herbatę i poczeka aż się obudzisz, żeby powitać Cię miłym gestem i rozproszyć czarne chmury.
Przyjaciele to osoby, na które można zawsze liczyć.. W każdej sytuacji& Przy wszystkich będą cię chwalić, ale to w cztery oczy cię skrytykują& Choć nie zawsze są po twojej stronie, potrafią pokazać ci, że się mylisz.. Zrobią to na spokojnie& Cieszą się razem z tobą.. I to z Tobą płaczą&
Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy , sprawy , wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było . To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach , mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb , z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się ,ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.
Przyjaciel, to osoba, która kocha Cię bezgranicznie. Zna Cię na wylot, przy nim możesz być tylko i wyłącznie sobą. Bez przyjaciół.. Byłabym nikim..
bo przyjaciól nie poznaję sie wtedy gdy placzą z nami ,kiedy straciliśmy chlopaka.. tylko wtedy gdy każą nam się otrząsnąć i nazwą zjebem !kiedy przypierdolą ci gdy robisz sobie siare :D gdy idą z tobą , i robią to co ty ,chociaż przypal mają gwarantowany ;p nie wtedy gdy pomagają przy ściąganiu na klasówce,ale wtedy gdy też dostaną jedynke iz pocieszeniem mówią 'aaa co tam ,lubię poprawy' :p gdy jesteś dla nich jak siostra , a nie jak ktoś z kim można sobie pogadać na gadu.
Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.
Bo przyjaciel to prawdziwy skarb, maluje nam świat tysiącami Barw
Przyjaciel rozjaśnia nam ciemne dni . Przyjaciel, którym jesteś Ty
Są tacy, którzy idą z Tobą, są tacy ludzie, którzy nigdy nie zawiodą.
Gdy Przyjaciół tylu wspaniałych masz, z wszystkim sobie radę dasz.
By zapragnąć przyjaźni nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli.
Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni.
Dzięki przyjacielowi życie jest mocniejsze, pełniejsze, jest w nim więcej piękna, i nieważne, czy jesteście blisko, czy daleko. Jeśli jesteście blisko, to wspaniale. A jeśli dzieli was odległość, to i tak często o nim myślisz: zastanawiasz się, co porabia, czytasz listy, piszesz - dzielisz się życiem i doświadczeniami, służysz, szanujesz, adorujesz i kochasz.
Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
Musisz iść z rytmem ulicy, trzymać z tymi, na których możesz liczyć!
Bo trzeba marzyć i myśleć choć świata nie pomalował Disney.
Wykreślić z życia przyjaźń, to jakby zgasić słońce na niebie!
"Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć."
Opisy o miłości
Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu
Bo ON jest jak czterolistna koniczyna. Rzadki i najbardziej uszczęśliwiający okaz na świecie
z kimś takim jak Ty na koniec świata mogę iść
Na niebie gwiazdy, a w oczach łzy, a w moim sercu tylko Ty
Nic piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości.
`bo najpiękniejszą w życiu radością jest kochać z wzajemnością..
'bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą'
Spójrz.. Dotknij.. Pocałuj.. Obejmij.. Szepnij.. Zaufaj.. Pokochaj..'
Pamiętam ten dzień gdy cię ujrzałam. Pamiętam ten dzień bo wtedy się w tobie zakochałam.
'Może nawet nie wiesz ,że pewnego zimowego dnia
Spojrzeniem uśmiechem skradłeś moje serce..."
..Uzależniłam się. Po raz kolejny. Najpierw od komputera. Komórki. Przyjaciół. Słodyczy. A teraz od Ciebie...
Chyba za Tobą tęsknie, chyba Cię kocham, chyba mnie k*rwa poje*ało.
stwierdziłam, że jestem naprawdę zakochana, gdy zamiast wpisać hasło, po raz setny wpisałam jego imię .
W siebie tak wpatrzeni , w sobie zakochanie , sobą zaślepieni trwamy w miłosnej otchłani.
Miłość jest blisko nas a my szukamy gdzieś pośród gwiazd.
Jesteś pierwszą myślą , gdy się budzę rano i ostatnią , gdy kładę się .
Wolę żyć jedną , krótką chwilę z Tobą , niż całą wieczność bez Ciebie .
Bez Ciebie wszystko było dla mnie tak nieważne. Naprawdę kocham Cię, kocham Cię, naprawdę.
"Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać, i ile mamy czekać aby znowu się pojednać, ramię w ramię nawzajem siebie wspierać, rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać."
"Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało, swoje rozjebane życie powoli układam w całość. Idę do przodu Ten Styl mówi za mnie, Ty też bądź dobrej myśli a wszystko się ogarnie."
Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba. Mam wrażenie, że trafiłam do siódmego nieba.
'Zabrać Cię Na Spacer Długi Żeby Iść I Nic Nie Mówić Tylko Czuć Że Jesteś Obok.'
"Kochaj mnie. Tylko tego potrzebuje. Miłości, Twojej miłości. Chcę być dla Ciebie idealna, chcę być Twoja."
"Na początku miłości trzeba chodzić bardzo ostrożnie, dopiero później można się puścić pędem przez pola prosto w objęcia ukochanego, kiedy ma się pewność, że nas nie wyśmieje, jeśli się potkniemy."
Miłość nie jest jak rachunek, który trzeba uregulować, nie daje niczego na kredyt i nie chce słyszeć o rabatach...
Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże♥♥♥
To właśnie On skradł mi cały świat
"Rok się skończył, czas przeminął on już z inną jest dziewczyną, teraz inną pieści czule, teraz innej obiecuje ."
Miłość jest piękna a świat uroczy bo cię ciągle widzę gdy zamykam oczy
Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.
O Tobie myślę, o Tobie śnię, na biurku piszę KOCHAM CIĘ!
'Tyle lat się znali, tyle razy rozmawiali, lecz za późno zrozumieli, że tak bardzo się kochali.'
Moje serce nie do wzięcia, już znalazło swego księcia
'To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia.
Bo każda kolejna rozmowa jest powodem, by się w Tobie zakochać '
'Podobno jak kogos kochasz to nie możesz przestać myśleć. I przede wszystkim o niego walczysz. Tylko uwierz mi że trudno jest o kogos walczyc jak wiesz ze i tak Cie nie wybierze.'
"Miłość to uroczy interwał między poznaniem pięknej dziewczyny a odkryciem, że wygląda jak czarownica."
Pamiętaj! Miłość jest jak wojna łatwo ją zacząć,a ciężko skończyć. więc zastanów się czy ta miłość ma sens .!
"Zakochana do szaleństwa jestem, myślę że Ty o tym wiesz, ale nie jestem pewna czy Tego właśnie chcesz."
Każde słowo, każdy gest. Wszystko to co Twoje jest. Każdy oddech, każdy dotyk. Działa na mnie jak narkotyk. Każdy szept i uśmiech Twój. Chcę by był już zawsze mój.
"Kocham gdy się uśmiechasz zawsze, wiedząc, że ten uśmiech jest tylko dla mnie"
Nie sztuką jest mieć swoją miłość, bo mówią, że nie masz chłopaka... Sztuką jest poczekać na właściwego.
Miłość jest jak róża, zdobi cały świat, mała czy duża, pozostawia ślad
Kocham Cię - Twoje oczy. Kocham uśmiech Twój uroczy.
Kocham serce Twe najmilsze, które memu jest najbliższe.
"Jestem, bo ze mną jesteś Ty,
jestem dla tych chwil,
gdy we mnie szczęście.
Jestem, bo czuje oddech Twój,
jestem bo bez słów,
wiem, gdzie me miejsce."
- kocham Cię - gdy patrzysz na mnie
- kocham Cię - gdy mówisz do mnie
- kocham Cię - gdy mnie czule całujesz
- kocham Cię - za to, że tak mnie rozumiesz
- kocham Cię - bo ze mną wytrzymujesz
- kocham Cię - od tak - po prostu...
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
Za mało Cię znam, aby Ci mówić „kocham”,
za bardzo Cię kocham, aby Ci tego nie mówić.
Kiedy jesteś obok mnie wtedy czuje, że mam wszystko,
jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą.
Nie mogę zebrać myśli kiedy jesteś obok,
tak bardzo Cię kocham, o to wszystko tylko żebyś ze mną był.
Kiedy widzę Cię moje serce bije mocno,
kiedy Cię nie ma, umieram z tęsknoty.
Różne opisy
W życiu jest jak w matematyce. Jeśli idzie zbyt łatwo, to prawdopodobnie robisz coś źle.
czas przeszły - byłeś ważny . czas teraźniejszy - jesteś ważny . czas przyszły - poradzę sobie bez ciebie.
'Niedawno byliśmy dziećmi, a świat był piękny. Potem doszły problemy, uczucia, jakieś błędy'
Nigdy nie będzie idealnie, ale zawsze fajnie!
"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem niż kochali za to jaki nigdy nie będę."
Za młoda na śmierć , za głupia by żyć. '
Mówią ''Bądź sobą!'', a każą brać przykład z innych.
Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego że wymaga to czasu.
No i w końcu od pewnego słońca wschodu. Uśmiechasz się i mówisz: Don't worry be happy i do przodu.
trzeba coś stracic by coś docenić, żeby odzyskać trzeba sie zmieniać.
Czasami wolałabym mieć serce z kamienia niż codzień czuć w sobie, że wciąż nic się nie zmienia..
niech cisza stanie się moją muzyką
Bo zawsze kiedy z nią jestem to płacze do łez.
niby nic a jednak coś , niby nikt a jednak ktoś
bo czasem trzeba zamknąć oczy, by zobaczyć to co niewidoczne
OPISY
Bo ci co byli blisko nie pomogą Ci w potrzebie!"
`Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz.
Ja nie myślę o Tobie wcale...
`.Odbij od tych dla których nic nie znaczysz,
nie zatęsknisz za nimi spróbuj a zobaczysz..
Gdzie problemy przestają mieć znaczenie..
bo jutro mogą zostać tylko wspomnienia.
pijesz, gdy jesteś smutny.
Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki.
Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twoje oczy, dotykać twojej twarzy, ust pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota , bezpieczna w Twoich ramionach.Chciała bym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną. Pragnę czuć , że jestem Ci potrzebna, wiedzieć że jestem jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić, tylko po to, by później czule pogodzić i tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.
Są dwa rodzaje miłości, zakochanie i miłość do grobowej deski.
Ta pierwsza, chwilowa.. można ją porównać do zauroczenia.. To wypowiedziane "kocham Cię bo.." , natomiast ta druga, prawdziwa miłość to wypowiedziane "kocham Cię taką jaka jesteś, kocham Cię całym sobą i ze wszystkich sił, kocham Twoje wady i zalety.." ..
Taaakk, to jest prawdziwa miłość.
Taką właśnie miłością Cię kocham.
I to mnie teraz niszczy, bądź szczęśliwa.
Mówiłam, że nie pije, nie palę i nie ćpam. Przepraszam kłamała. Codziennie upijam się szczęściem bądź smutkiem, ciągle pale za sobą jakieś mosty i naćpana fikcją odlatuje do innego świata.
nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuje czarów, po prostu daj mi żyć.
Znalazłeś we mnie to, czego szukać innym się nie chciało.
Mam nadzieję, że kiedyś będę tak szczęśliwa jak teraz udaje.
wystarczy zniknąć na moment aby przekonać się czy kogoś obchodzimy.
ten dziwny świat jest piękny, nie liczy się tu nic - tylko momenty.
Tylko TY ...
"Tylko Ty w moich snach, Tylko Ty umiesz tak, zaczarować mój świat . ! <3 Przy tobie być i za Tobą wszędzie iść . :* Spełniasz me sny, jakbyś sam ich twórcą był . <3 Płaczesz gdy ja płaczę. to dowód ile znaczę . <3 Dzięki Tobie wiem, że życie ma swój cel . <3 Twoja droga niesie mnie tam gdzie sen spełnia się W głowie mam tyle chwil, które Ty dajesz mi Najpiękniejsze są dni w których my gramy w rytm tego co bije w nas teraz czas na innych .
Już bez komentarza bo to moje ulubione podpisane inicjałem jesteś moim ideałem!
Postawiłaś poprzeczkę i to bardzo wysoko Ale ja ją przeskoczyłem i teraz jestem z Tobą .! <3
Za kazdym razem wiecej tych slow przez ktore cierpie Za kazdym razem glebiej ja wciaz wracam po wiecej ...
Czasami chcialabym nauczyc sie byc obojetna na bledy ktore tak czesto popelniasz . Czasami wolalabym miec serce z kamienia niz codzien czuc w sobie ze wciaz nic sie nie zmienia .
Zawsze bedziesz moim ksieciem prowadzacym mnie za reke . <3
Podszedł do niej i zapytał : -Jaki jest Twój ideał chłopaka ? Ona w milczeniu patrzyła głęboko mu w oczy i w myśli powtarzała Ty jesteś moim ideałem .! <3
bo są osoby z którymi mogę płakać, które będę bronić cały czas nie ważne co zrobią. kilka ludzi za których oddałabym życie i których nigdy nie wymieniłabym na innych.
wszystko co piękne kiedyś się kończy.
gdyby zalegalizowali marihuanę, a miłość byłaby nielegalna, byłoby więcej szczęśliwych ludzi, niż złamanych serc
Nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać.
Nie mów, że zrobiłeś już wszystko, bo znajdzie się ktoś kto zrobi znacznie więcej.
Nie chcę Ci sprzedawać prawd o życiu bo ich nie znam. Jeśli spoglądasz wstecz i odtwarzasz w pamięci ostatni rok, a z oczu nie płyną Ci łzy radości ani smutku..uznaj go za stracony.
Nie bała się trudności, przerażała ją konieczność wyboru... Proszę Cię, spraw żeby w moim życiu nie było już smutku bo ja go nie zapraszałam, ja już chyba i tak zbyt wiele wycierpiałam. Amen.
'A może jednak spróbujmy'- te słowa brzmią równie idiotycznie jak 'podłóż się pod pociąg, może przeżyjesz'.
Nie obiecuj mi, że wszystko będzie dobrze. Obiecaj, ze zrobisz wszystko by tak było.
chciałabym móc wylogować się z tego życia. i móc zacząć od nowa. założyć nowe konto. zmienić się. edytować. byłoby bajecznie. bo nie powtórzyłabym już tych błędów
Wierzę, że wszystko mogę zmienić, iż sen się spełni, a świat będzie mienił się tysiącem barw. wolałam kłamać, że jesteś mi obojętny. bo ludzie na których nam zależy, odchodzą najszybciej.
Jeżeli jestem dostępna, to nie dlatego, żeby świeciło się żółte słoneczko, tylko dlatego, żebyś kurna wreszcie napisał.
chciałabym być na miejscu twojej siostry, bo gdy jakiś chłopak ją zaczepi od razu jej bronisz. a gdy jest źle - przytulasz.
staram się nad tym panować . gdy słyszę dźwięk nadchodzącego esemesa , siedzę spokojnie z jakieś 45 minut i czekam , aż serce przestaje walić jak głupie . potem spokojnie podchodzę i odczytuje . a gdy wiadomość jest od ciebie , całe ćwiczenie na uspokojenie cholera bierze !; D `
i chciałabym powrócić do tych czasów , kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy , uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to , że miłość istnieje .
3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkur.wiona, ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy : ' nie obudziłem ?; > '. oczywista odpowiedź - ' oczywiście, że nie; * nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to [CENZURA] odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą i [CENZURA] [CENZURA] już nie mogę .
Nie mogę wytrzymać bez Ciebie , nie potrafię, może nie chcę . Jesteś w każdej mojej myśli . Za dużo Ciebie , za dużo w tej chwili potrzebuje faceta. nie chcę blondyna z niebieskimi oczami. chcę tego często nieogarniętego bruneta z czekoladowymi oczami. chcę ? nie, nie chcę. potrzebuję.
łzy do oczu, napływają mi automatycznie, gdy widzę twój opis skierowany do niej. obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków . nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami nie wpieprzaj mi się w sny, tylko zajmij się czymś pożytecznym. Nie wiem, śmieci wynieś.
Nie chodzę w markowych ciuchach.Nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach.I to Cię boli.Bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu,bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od niej. Wiedziałam tylko , że muszę żyć dalej , muszę być silna i muszę się uśmiechać , bo nikogo nie obchodzi , że posypał mi się świat.
Jaki jest rozmiar tęsknoty, Jak głęboko trzeba się w niej zanużyć, by przestać krzyczeć? Przytulić się do jej dna. wtedy nie czujesz wypychania na powierzchnię bólu Samotność nie jest zła. Jest wredna, przygnęłbiająca, ale nie jest zła. Czasem tylko daje nieco surowsze spojrzenie na rzeczywistość. Kochanie, wiesz, że cię lubię, a to nie moja wina, że nie umiem powiedzieć ko...koch... no widzisz!
"Nawet cześć nie powie" pomyśleli oboje mijając się na ulicy. Twój wybranek/anka jest szczęśliwy/a! Czy to nie daje Ci szczęścia? Jeśli kochasz,to nawet jęśli nie będzie z tobą, będziesz się tym cieszył/a! Kłamał, zranił i zostawił. Nie wybaczaj. Znajdź miłość. Prawdziwą miłość. Niech wie co stracił! co z tego masz, ze rozwalasz, życie co drugiej dziewczynie w mieście? Są chwile, gdy samotnie spadam w dół, to są dni, kiedy nie mam sił, świat pęka w pół,i nikt nie wie kim jestem. dobry Boże , daj mi siłę , wiarę i ochotę , żebym mijając go jutro w szkole , nie podeszła bliżej i przypierdoliła tak , że pomyliłby walentynki z haloween . tak mi dopomóż , i wszyscy święci , ament i piona
Moje serce, niczym cmentarz pogrzebanych nadziei . i jak mała dziewczyka uczepiłaa się marzeń . ♥"
Jestem - opisy
Jestem --- Jak Papieros ~ Trudno mnie rzucić
Jestem --- Jak Wódka ~ Zostawiam efekty uboczne
Jestem --- Jak Szampan ~ Uderzam do głowy
Jestem --- Jak Heroina ~ Tylko dla odważnych
Jestem --- Jak Marihuana ~ Poważnie Uzależniam
Jestem --- Jak Morfina ~ Popadasz w euforie
Jestem --- Jak Kwiat ~ Tak łatwo mnie zranić
Jestem --- Jak Motyl ~ Tak trudno mnie złapać
Jestem --- Jak nadzieja ~ Tak łatwo mnie stracić
Jestem --- Jak Wiatr ~ Tak trudno mnie zatrzymać
Jestem --- Jak Kropla Deszczu ~ Żyje chwilą
Jestem --- Jak Dźwięk ~ Rozbrzmiewam śmiechem
Jestem --- Jak Noc ~ Zapowiadam dzień
Jestem --- Jak Gwiazda ~ Spełniam życzenia
Jestem --- Jak Rzeka ~ Nie oglądam sie za siebie
Jestem --- Jak Ogień ~ Niszczę złudzenia
Jestem --- Jak Wulkan ~ Niszczę bez ostrzeżenia
Jestem --- Jak Mała Dziewczynka ~ Bezbronna
Jestem --- Jak SPRITE ~ A TY jesteś pragnieniem
Jestem --- Jak 6 w Totka ~ Jedna jedyna na całe życie
Jestem --- Jak Ferrari z salonu ~ Nigdy nie zawodzi
Jestem --- Jak magnez ~ Przyciągam i odpycham
Jestem --- Jak Anioł ~ Któremu odrastają skrzydła
Jestem --- Jak Otwarta Księga ~ Tylko napisana trudnym językiem
Jestem --- Jak Dobra wróżka ~ Spełniam twoje marzenia
Jestem --- Jak Strzała ~ Przebije cię na wylot
Jestem --- Jak Poemat ~ Tylko Ciebie w nim brak
Jestem --- Jak Cud ~ Nie do spełnienia
Jestem --- Jak Sztorm ~ Nadchodzę niespodziewanie
Jestem --- Jak Pudełko czekoladek ~ Zaraz znikam
Jestem --- Jak Makaron ~ Nie dla wszystkich dobra
Jestem --- Jak Księżyc ~ Pojawiam się bardzo rzadko
Jestem --- Jak Śmierć ~ Zabieram niewinnych
Jestem --- Jak Czekolada ~ Dla nie których za słodka
♥Jestem Jak Kwiat - Tak Łatwo Mnie Zranić ♥
♥Jestem Jak Motyl - Tak Trudno Mnie Złapać ♥
♥Jestem Jak Nadzieja - Tak Łatwo Mnie Stracić ♥
♥Jestem Jak Wiatr - Tak Trudno Mnie Utrzymać ♥
♥Jestem Jak Kropla Deszczu - Żyję Chwilą ♥
♥Jestem Jak Dźwięk - Rozbrzmiewam Śmiechem ♥
♥Jestem Jak Noc - Zapowiadam Dzień ♥
♥Jestem Jak Gwiazda – Spełniam Życzenia ♥
♥Jestem Jak Rzeka - Nie Oglądam Się Za Siebie ♥
♥Jestem Jak Ogień - Niszczę Złudzenia ♥
♥Jestem Jak Wulkan - Wybucham Bez Ostrzeżeń ♥
♥Jestem Jak Promyk Słońca - Daje Ciepło ♥
♥Jestem Jak Róża - Potrafię Zranić. . .♥
Jestem jak kwiat... Tak łatwo mnie można zranić
Jestem jak motyl... Tak trudno mnie złapać
Jestem jak nadzieja... Tak łatwo mnie stracić
Jestem jak wiatr... Tak trudno mnie zatrzymać
Jestem jak rzeka... Nie ogląda się za siebie
Jestem jak ogień... Niszczę złudzenie
Jestem jak wulkan... Wybucha bez ostrzeżeń
Jestem jak kropla deszczu... Żyję chwilą
Jestem jak dźwięk... Rozbrzmiewam śmiechem
Jestem jak noc... Zapowiadam dzień
Jestem jak gwiazdy... Spełnia życzenia
Bywam..... niedostępna dla świata
Kocham.... to co nieosiągalne
Przebaczam.... gdy czuję że warto
Czekam.... na nadejście lepszego jutra
Cierpię.... gdy coś mnie przytłacza
Boje się.... że zostanę sama
Pragnę.... ziścić marzenia
Szukam.... celu w życiu
Brakuje mi.... obiektywnego patrzenia na rzeczywistość
Wierzę.... że kiedyś nadejdzie taki dzień....
Wiem.... że są chwile dla których warto żyć
Buduje.... swój nowy świat
Uciekam.... gdy czuję się osaczona
Tracę.... zbyt dużo czasu
Zyskuje.... wiarę w ludzi
Znoszę.... krytykę
Potrzebuje.... spokoju
Wątpię.... że się zmienię
Niszczę.... to co ważne
Marzę.... że to odbuduję
Płaczę.... gdy wszystko zawodzi
Nienawidzę.... bezradności
Nie lubię.... pomiatania ludźmi
Lubię.... rozmawiać
Umiem.... słuchać
Chcę.... zmienić swoje życie
Myślę.... że to możliwe
Nigdy.... się nie poddam
Czasem.... wątpię w siebie
Zawsze.... komplikuję proste rzeczy
Ufam.... że to minie ;P
Kłamię.... gdy jest to konieczne
Chciałabym.... spełnić się w życiu
Milczę.... gdy przynosi to większy skutek niż słowa
Jestem jak motyl - tak trudno mnie złapać
Jestem jak nadzieja - tak łatwo mnie stracić
Jestem jak wiatr - tak trudno mnie zatrzymać
Jestem jak kropla deszczu żyję chwilą
Jestem jak dźwięk - rozbrzmiewam śmiechem
Jestem jak noc - zapowiadam dzień
Jestem jak gwiazdy - spełniam życzenia
Jestem jak rzeka - nie oglądam się za siebie
Jestem jak ogień - niszczę złudzenia
Jestem jak wulkan - wybucham bez ostrzeżeńJestem jak wulkan ....... Wybucham bez ostrzeżeń
Jestem jak rzeka ....... Nie oglądam się za siebie
Jestem jak gwiazdy ....... Spełniam życzenia
Jestem jak noc ....... Zapowiadam dzień.
Jestem jak dźwięk ...... Rozbrzmiewam śmiechem
Jestem jak kropla deszczu ....... Żyję chwilą
Jestem jak wiatr ...... Tak trudno mnie zatrzymać
Jestem jak kwiat ........ Tak łatwo mnie zranić.
Jestem jak motyl ........ Tak trudno mnie złapać.
Jestem jak nadzieja -Tak łatwo mnie stracić.